23 Mayıs 2017

Hakkımızda

Tekofis Bilgisayar

Tekofis

1994 yılından itibaren kurumsal tedarik sektöründe yer alan Tekofis, kamu kuruluşları, ofis, fabrika, hastane, eğitim kurumları gibi kurum ve kuruluşlara başta bilişim ürün ve hizmetleri olmak üzere , temizlik ürünleri , kırtasiye ve ofis malzemeleri ,promosyon ve reklam ürünleri, spor ve iş güvenliği ekipmanları, temel ve yardımcı gıda ürünleri, medikal ekipman ve sarf malzemelerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Bağlı olduğu çözüm ortakları ve uzmanlaşmış kadrosu ile, kaliteli ,alternatifli geniş ürün yelpazesi, hızlı ve güvenilir hizmet sunan firmamız, müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamayı misyon olarak kabul etmektedir.

Sizler İçin

Tekofisgeniş kadrosu ve 150’yi aşkın kurumsal müşterisi ile satış ve destek hizmetlerini İstanbul genelinde vermektedir. Kurumsal müşteri ağını her geçen gün genişleten firmamız satış ve satış sonrası hizmetlerde teknik destek gücünü arttırmak amacıyla da gerekli çalışmaları yapmaktadır.

29 yıla dayanan tecrübesi ile Tekofis sürekli ileriye götürdüğü hizmet anlayışı ile müşterilerinin her zaman yanındadır. Hedefimiz daima birlikte ileriye gitmektir.